Відтепер у клініці «СІТІ ДОКТОР» працює Starlink!

Вернуться к списку
23 ноября 2022

Клініка «СІТІ ДОКТОР» продовжує працювати для наших пацієнтів в умовах війни. Ми забезпечуємо наш медичний центр світлом та електроенергією 24/7 завдяки власному генератору й наразі придбали свою систему «Старлінк».

Її перевага в тому, що Starlink надає доступ до високошвидкісного Інтернету у віддалених місцях без необхідності прокладати кабелі або будувати багато додаткової інфраструктури. Супутники системи знаходяться на низькій навколоземній орбіті, тому затримка сигналу майже непомітна. Вона становить до 20 мілісекунд, на відміну від інших провайдерів, у яких сигнал може затримуватися на секунди.

Для того, щоб Інтернет працював, ми встановили станції-шлюзи. Шлюз підключається до супутника, а той, своєю чергою, передає його сигнал на тарілку-термінал. Таким чином, наш персонал і пацієнти максимально забезпечені швидкісним Інтернетом та своєчасною інформацією, що так важливо для вашого лікування.

Все заради нашої Перемоги!

CitiDoctor – хірургічний центр повного циклу

Віримо у ЗСУ! Працюємо на своєму робочому місці!

Задайте питання лікарям та отримуйте відповідь

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Хірургічний центр повного циклу CitiDoctor https://citidoctor.ua/

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 333 48 85

Автор: CitiDoctor
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2022. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.