Хірургічний центр «СІТІ ДОКТОР» під час воєнних дій росії в Україні

Вернуться к списку
13 апреля 2022

Для нашої команди, як і для кожного українця, війна України з російськими окупантами – це боротьба за справедливість через біль і страждання нашого народу, проте ми не маємо намірів здаватися!

Ми на своїй землі та ми переможемо!

Клініка «СІТІ ДОКТОР» має потужну підтримку від наших закордонних колег, які бачать правду, та і весь світ підтримає Україну. Сам Бог на нашій стороні. Тому змінювати локацію чи покидати Україну ми не будемо!

Наші лікарі сталі добровольцями, допомагають солдатам і виконують свою місію стійко, добросовісно та чесно. Ми пишаємося своєю командою та нам не соромно за нашу позицію.

Наразі ми плануємо розширювати свій фронт дій і надаємо допомогу онлайн та офлайн, невідкладно лікуємо не тільки військовослужбовців, але й наших пацієнтів. Клініка вже працює для вас, звертайтеся.

Ми разом! Ми переможемо! Слава Україні!

CitiDoctor — хірургічний центр повного циклу.
Пацієнт понад усе: боротьба за ваше здоров’я без компромісів!

Задайте питання лікарям та отримуйте відповідь

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Хірургічний центр повного циклу CitiDoctor https://citidoctor.ua/

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 333 48 85

Автор: CitiDoctor
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2022. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.