Лікарі з'ясували, які продукти знижують ризик розвитку раку

Вернуться к списку
16 марта 2023
фото - Колоректальний рак
Як виявилося, вживання часнику, цибулі та цибулі-пореї знижує ризик розвитку пухлини в товстій кишці. І це не рецепти народної медицини, а доведений вченими факт.

Китайські фахівці в ході тривалих досліджень дійшли висновку, що вживання часнику, цибулі та цибулі-порею може знизити ризик розвитку колоректального раку.

Свої висновки дослідники опублікували в Азіатсько-Тихоокеанському журналі клінічної онкології.

У ході своєї роботи фахівці співвіднесли дані 833 пацієнтів, які страждають від колоректального раку, та 833 здорових людей за віком, статтю та місцем проживання. Учасників дослідження періодично опитували про раціон та частоту прийомів їжі.

Експерти виявили, що ймовірність розвитку колоректального раку була на 79% нижчою у дорослих, які споживали велику кількість цибулі, порівняно з тими, хто споживав її у відносно меншій кількості.

Вчені дійшли висновку, що в часнику, цибулі і цибулі-пореї містяться сполуки, які можуть допомогти знизити ризик розвитку злоякісної пухлини в товстій кишці. У зв'язку з цим вчені рекомендують якнайчастіше включати до свого раціону ці продукти за відсутності протипоказань.

 
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2023. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.