СИНЭВО (SYNEVO), медицинская лаборатория (Львов)

Просмотров: 8864

Не набрано 10 голосов!

Отзывов: 20

Ваша оценка:
1 2 3 4 5 Поставить
ул. Владимира Великого, 113
ул. Городоцкая, 74
ул. Коновальца, 33
пр. Красной Калины, 53
ул. Лычаковская, 12
л. Любинская, 104
л. Мазепы, 25-Б
ул. Некрасова, 15
ул. Сиховская, 21
ул. Стрийская, 45 А
ул. Черновола, 2-Б
ул. Чупринки, 62
0 (800) 50 70 30
Лабораторная диагностика «СИНЭВО» — это качественная, но при этом доступная и комфортная диагностика, которой доверяют тысячи врачей и пациентов Киева и Украины.
Оставить отзыв
 
Ольга | 11.03.2019
Робили тут загальний аналіз крові дитині. Це обов'язкова процедура при виповненні 1 року.
В державну поліклініку іти не хотіли, бо там черги та і аналіз роблять тільки на 3 показники.
В Сінево звичайний загальний аналіз крові охоплює близько 20 показників.
Зручно, що по результат не треба іти, а він приходить на пошту, яку можна вказати при реєстрації.
Попередньо ми телефонували, щоб спитати як підготуватися, то нам детально все пояснили. Медсестра акуратно зробила забір крові наголосивши на тому, що всі інструменти стерильні.
Ставлю найвищу оцінку.
Игор Тищенко | 10.03.2019
Завжди боявся здавати кров на аналізи, але тут був приємно здивований. Дуже швидко та професійно беруть аналізи. Ніколи не залишалося шишки чи синяка після здачі крові. Приємний момент, дають гематогенку. Аналізи приходять дуже швидко, не потрібно йти за результатами у відділення (отримав на електронну скриньку того ж дня). Можливо запису та оплати онлайн.
Галина | 08.03.2019
Считаю, что лаборатория "Синево" самая лучшая в моем городе, поэтому пользуюсь только её услугами.
У меня проблемы со щитовидной железой, диагноз гипотериоз. Мой эндокринолог посоветовала именно эту лабораторию, что тут самые точные показатели и очень удобная и понятная расшифровка, как для врачей, так и для пациентов.
Сдаю в "Синево" анализы на гормоны щитовидной железы один раз в пол года. Всегда быстро, чётко, никаких сбоев, результаты приходят на почту или в личный кабинет.
На протяжении многих лет только эта лаборатория, потому что надёжно, быстро, удобно, профессиональный персонал, часто хорошие скидки!
Тарас Турко | 27.02.2019
Нажаль в мене цукровий діабет, тому аналізів я роблю велику купу. Спробував десь 6 лабораторій і вже кілька років ходжу тільки в "Сінево". Мені подобається вже готовий пакет аналізів, де є всі потрібні мені дослідження зі значною знижкою. Забір крові роблять через вакутайнери, не треба колоти по декілька разів. Але саме головне, що відповіді аналізів дуже точні, я не раз перевіряв це.
Анна | 16.02.2019
Коли була вагітна мій гінеколог порадив дану лабораторію, здавала там звичайний аналіз крові, аналіз сечі та PRISCA I триместра та II триместра. Медсестри дуже лагідні, я майже не відчула, як забирали кров. Зручно, що є програма лояльності, а результати можна забрати, як у них так і побачити у себе на почті.
Сервісом та якістю даних послуг я на 100% задоволена.
Дмитро | 15.02.2019
Здавав у середу у цiй лабораторiї контрольний аналiз пiсля лiкування гепатиту С. I дуже радий, що вiрусу не знайдено. Протягом всього перiоду прийому препаратiв я сдавав кров на виявлення вiрусу в Сiнево. Аналiз завжди брали дбайливо. Медсестри ставляться уважно i до пацiєнта, i до своєї роботи в цiлому. Перший раз по телефону я дiзнався як готуватися до цього аналiзу, а наступнi рази просто зазадалегiдь записувався на взяття кровi. Зручно те, що всi результати знаходяться у особистому кабiнетi, де можна їх вiдстежувати в динамiцi i вiдправляти лiкарю.
Валентина | 28.01.2019
Прочитала декілька відгуків про лабораторії й мені захотілося залишити свій. Мені ця лабораторія дуже сподобалася. Не хочу виносити свою історію на загальне обговорення, скажу тільки що це був аналіз крові. З якістю аналізів в Synevo не зрівняється ні одна з відомих мені у Львові лабораторій. А до того, що аналізи робляться не швидко, то я готова почекати, аби не сумніватися у їх якості. До плюсів цієї лабораторії можна віднести те, що результати досліджень приходять прямо до мене на пошту, а також можна завести свій особистий кабінет. Рекомендую.
Светлана | 26.01.2019
Порадив цю лабораторiю брат,вiн користувався iх послугами .Звернулася оскiльки потрiбно було дiзнатися на що у мене алергiя,зверталася у нашу лiкарнюнiчого конкретного не сказали.Подзвонила,вiдповiвла ввiчлива медсестра,сказала як пiдготуватися до аналiзiв,що не можна.В обумовлений час приiхала забор кровi зробила безболiсно,акуратно,квалiфiковано.Результат прийшов на мейл пошту.особливий кабiнет.Всiм просто задоволена,тепер знаю причину своеi алергii.Дуже дякую за Ваше обслуговування.
Юля | 19.12.2017
Лаборатория с приятными людьми. Давно у них обслуживаюсь и всегда встречала только позитивных медработников!)
Олександра | 11.12.2017
Гарна лабораторiя на Коновальця! Привiтний персонал, добре пiдiбраний перелiк аналiзiв - завжди всi аналiзи в наявностi. Нiкуди не перенаправляють.
Тетяна | 04.12.2017
Сьогодні була з сином в лабораторії Сінево, здавали аналізи на бакпосів та кров з пальчика. Хочу відмітити прекрасне ставлення дитячої медсестри до діток. Дуже гарно і мило спілкується і не викликає в дітей ніяких страхів. Все зробила швидко, ще й вгостила смачненькими вітамінками. Залишились найкращі враження.
Ольга | 25.09.2017
Однозначно рекомендую! Аналізи тут можна зробити будь-які, все роблять, навіть найважчі. Зручно що результати приходять на електронну скриньку, причому присилають їх іноді навіть раніше, ніж вони з'являються на сайті, де по коду можна дивитись. Багато разів здавала і поки нарікань не було.
Ірина | 14.06.2017
Можна бути впевненими в тому, що результати аналізів тут точні, я паралельно перездавала в клініці, в якій проходила лікування, і результати співпали майже один в один, невелика похибка була лише в лейкоцитах, але то цілком може бути від запального процесу, а так якість в сінево на високому рівні, а ще дуже зручна функція існує - особистий кабінет, не потрібно нікуди ходити за результатами і можна бути впевненими, що ви не загубите ваші аналізи, тому що в особистому кабінеті вони зберігаються протягом років, сподіваюсь, що і надалі воно так буде. Дуже рекомендую лабораторію сінево всім!
Олена | 11.11.2016
Дуже зручно організована робота даної лабораторії, можна записатись на аналіз на сайті, там же і ціни всі можна подивитись, графік роботи теж не може не влаштовувати, вони навіть по вихідних працюють, все швидко і з комфортом.
Наталія | 06.10.2016
Мені Сінево завжди подобалась, вже протягом декількох років лише в них здаю аналізи сама і всім її рекомендую, ще коли мені лікар-гінеколог порекомендував здати аналізи в цій лабораторії, тому що в нашому місті вона була найсучаснішою і найякіснішою з-поміж інших, жодного разу не доводилось сумніватись в достовірності результатів аналізів, взагалі до проведення аналізів, наскільки я знаю, в них ставляться з особливою відповідальністю, а деякі аналізи навіть за кордон відправляють і роблять їх в європейских відділеннях Сінево, тому я завжди впевнена в якості і точності резльтатів аналізів із Сынево
Тома | 26.09.2016
Лаборатория отличная, никаких претензий, более того, помимо отличного сервиса и оперативных анализов нам еще дали карту лояльности, а это будет еще одна причина, по которой в следующий раз мы снова обратимся в Синево
Мария | 19.09.2016
В Синево была впервые, послушала рекомендацию своей сестры, которая является частым их клиентом, и вынуждена признать, что не пожалела что пошла именно к ним. Первое на что я обратила внимание, это то что перед сдачей анализов мне подробно рассказали, что можно, а что нельзя есть и пить, для того чтоб анализы были точнее, так же при регистрации меня расспросили точные даты последних месячных и по поводу употребления алкоголя или каких-либо препаратов, содержащих спирт. Из данного опроса я могу сделать выводы, что в Синево к анализам относятся довольно ответственно и щепетильно, а потому причин для сомнений в точности результатов анализов у меня нет, а это главное, что необходимо в лаборатории.
Вікторія | 26.08.2016
Лабораторія в цілому дуже непогана, принаймні ні від кого із знайомих, які в ній обслуговуються, я негативних відгуків не чула. А сама хотіла би поділитися враженнями від дитячої медсестри в Сінево, до якої ми також звернулися по рекомендації знайомої. Виявляється, що для того щоб маля прийняли до дисадка, потрібно здати декілька аналізів, а йти в поліклініку я не наважилась після тижневого перебування з донькою в лікарні при хворобі нирок, в неї після лікування істерика на всіх лікарів і на ці страшні темні коридори, а от в Сінево і коридорів таких нема, і персонал набагато приємніший і доброзичливіший, а дитяча медсестра взагалі в мене викликала захват, так люб`язно і щиро вона спілкувалась з дитиною, аналізи здали швидко і з посмішкою, всім матерям рекомендую дитячих медсестер з цієї лабораторії.
Лаборатория "Синэво" | 09.02.2012
Олена, что именно не устроило Вас в обслуживании? Опишите ситуацию, пожалуйста.
Олена | 11.01.2012
Два раза сдавала кровь на исследование в Вашу лабораторию. Так как, из-за болезни, нуждаюсь в постоянном контроле, мне было бы удобно - по месту жительства,сдавать кровь на ул.Чупрынки. Однако, довольно высокая оплата услуг абсолютно!!! не соответствует тому, как обслуживают больных девочки-медсестры. Считаю огромнейшей ошибкой руководства - набор в лаборатории молоденьких - неопытных девчонок, которые, как видно, не умеют ценить условия, в которых работают; общаться с пациентами; сочувствовать больным! Мне пришлось перейти в радиоизотопную лабораторию мединститута, куда очень неудобно доезжать, а также - в дореволюционных условиях приходится, порой, выстаивать огромные очереди! Но зато стоимость анализов гораздо ниже, а главное!!! - настоящее Медицинское обслуживание - это обязательно для больного человека!
Оставить отзыв

Только авторизированные пользователи могут оставлять комментарии и отзывы. Пожалуйста авторизируйтесь или зарегистрируйтесь

Правила размещения отзывов

Уважаемые пользователи, обратите внимание!

Не принимаются к размещению нецензурная лексика, сообщения, содержащие рекламную информацию, обвинения в смертности либо тяжелых последствиях для пациентов. Размещение отзывов возможно также на странице форума «Критика медицинских учреждений» только зарегистрированным пользователям. Отзывы без каких либо оснований, плана "Ужас", "плохая клиника, не ходите сюда" будут удаляться администрацией сайта.

О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2022. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.