Родильный дом «ЛЕЛЕКА»

Поставить оценку
 • Рейтинг
   4.65
 • Популярность
  (просмотров клиники)11473
 • Место
  в рейтинге23
 • Отзывы
   1

г. Киев Оболонский р-н, ул. Квитки Цисык, 56

(044) 390-34-44
0 800 303 444

http://leleka.com.ua

Оставить отзыв
 
Олександр | 27.07.2017
Не буду писати про палату, душ, та їжу яка доречі дуже смачна коли приходив до дружини декілька раз коштував. Рожала дружина в трете до цього був теж присутним на пологах. Що дійсно вразило -коли почалися пологи то крім акушерки та лікаря акушера, були присутні анастезіолог ( робили епідуралку і не жалкуемо бо дівчинка народилася трохи завелика і терпіти ту боль мабудь дуже важко і головне важко робити сильні потуги при такій гострій болі), неонатолог, геніколог та дві медсестри, відчувалася що працює команда у себе на роботі за 12 років не вдаеться мені так налаштувати людей на працю. Головне у нас мала народилася з пневманіею, лікаріі приклали щось до руки немовля і побачили малий вміст кисню в крові (десь 60-70-% при нормі 96-100) відразу начали якимость прибором схожим на фен подавати кісень і забрали немовля на 5 поверх у відділення неонатології там вже підключили трубки до немовля. До цього я даже не знав про таке, нікто нічого такого не вимірював (на попередніх пологах) і коли почав читату про ту заразу пневмонію то в більшості випадків діагностують її вже після того як виписують з пологового будинку і час втраченний тоді лікування мае зовсім другі терміни, а може бути і найгірше. В мене навіть в голові того не було що через відсутність якогось малесенького аппарату в звичайному пологовому будинку можуть просто не знайти ціеї болячки, тому усвідомлення того, що по перше сплачуешь гроші в першу чергу за здорового немовля і здорову маму і в Лелеці ці гроші чесно відробляють, а умови це вже пяте і десяте, бо мабудь діагональ плазми в палаті мене не дуже турбуе, хоча все в палаті зроблено якісно і з умом і прибирають по два рази і персонал на рівні. Зараз мала третій день лежить в неонатологій де дійсно отримує кваліфіковану допомогу і вже стан значно покращився, доречі в наш пакет за 51тис. грн. входе 10діб неонатологічного відділення. Добре коли все добре, а якщо таке і це мабудь не саме страшне, то власне відділення неонатології з найновішим обладнанням і професійним персоналом мені здаеться найголовніше. Тому велике дякую лікарям цього полового будинку і можу тількі рекомендувати . Може трохи метушливо написано, але пробачте на тому -емоції.
Оставить отзыв

Только авторизированные пользователи могут оставлять комментарии и отзывы. Пожалуйста авторизируйтесь или зарегистрируйтесь

Правила размещения отзывов

Уважаемые пользователи, обратите внимание!

Не принимаются к размещению нецензурная лексика, сообщения, содержащие рекламную информацию, обвинения в смертности либо тяжелых последствиях для пациентов. Размещение отзывов возможно также на странице форума «Критика медицинских учреждений» только зарегистрированным пользователям. Отзывы без каких либо оснований, плана "Ужас", "плохая клиника, не ходите сюда" будут удаляться администрацией сайта.

 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.