Лімфодренажний масаж: набряки та целюліт зникнуть безслідно!

Вернуться к списку
08 марта 2023

Проблеми з лімфатичною системою та недостатнім виведенням рідини з організму набагато серйозніші, ніж здається на перший погляд. Чи стикалися ви з набряками або відчували важкість в ногах? Страждаєте від зайвої ваги, целюліту, набряклості?

Якщо у вас виникли проблеми з лімфатичною системою, то наш лімфодренажний масаж стане для вас порятунком!

Лімфодренажний масаж - це досконалий спосіб позбутися набряків, зменшити затримку лімфи та води в тканинах, покращити кровообіг, зняти біль і напругу в м'язах, покращити загальне самопочуття.

У центрі лікувального масажу «Dr. Hill» ми пропонуємо лімфодренажний масаж за унікальною авторською методикою. Вона складається з кількох технік, кожна з яких спрямована на певний ефект.  А також практикуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта з урахуванням його анатомічних особливостей. 

Не марнуйте час на лікування проблем лімфатичної системи самостійно - зверніться до нас, і ми допоможемо відчути себе краще вже за кілька сеансів!

 

Лімфодренажний масаж - краса та здоров'я в одному!

Принцип роботи лімфодренажного масажу полягає в стимулюванні руху лімфи у вузлах та каналах лімфатичної системи. 

Він проводиться за допомогою легких та м'яких рухів, які не завдають навантаження на шкіру і не викликають болю. Ми також використовуємо спеціальні олії, які допомагають збільшити ефективність та забезпечують комфортні умови для клієнта. 

 

Процедура починається зі стимуляції ключових вузлів лімфатичної системи. За допомогою погладжування та несильних натискань виконується масаж лімфатичних судин від дистальних ділянок до проксимальних. Особлива увага приділяється місцям, де є набряки або інші ознаки затримки лімфи. 

Для виконання лімфодренажного масажу необхідно мати знання про розташування лімфатичних вузлів та напрямок руху лімфи. Це дозволяє виконувати його ефективно та безпечно.

Техніки розтирання спрямовані на посилення тонусу шкіри, зменшення набряків та підвищення імунітету. Вібраційна техніка сприяє зменшенню жирових відкладень та покращує лімфодренаж. Крім того, ми використовуємо техніку мануального тиску, яка дозволяє точково впливати на лімфатичні вузли та покращити їх функціонування. Вона також допомагає усунути набряклість, покращити якість шкіри, зменшити ознаки старіння. 

Всі техніки, які ми використовуємо, поєднані в авторську методику, яка дозволяє досягти найкращих результатів у короткий термін. 

Лімфодренажний масаж в нашій студії – це не просто масаж, а комплексний підхід до покращення здоров'я та краси. Тому ми рекомендуємо його всім, хто страждає від набряків, целюліту, варикозної хвороби, лімфедеми, гіпертонії, загальної втоми, алергії, проблем імунної системи.

Ми гарантуємо якісний сервіс та відмінний результат для кожного нашого клієнта!

Оскільки лімфодренажний масаж є різновидом лікувального, перед початком процедури варто проконсультуватися з нашим масажистом. Він розповість вам про всі показання, протипоказання та допоможе вибрати відповідну процедуру.

Фахівець відповість на всі ваші запитання та надасть рекомендації щодо раціонального харчування та фізичної активності, які є дуже важливими для підтримки лімфатичної системи в оптимальному стані.

Якщо ви маєте проблеми з лімфатичною системою або вам просто потрібен профілактичний масаж для підтримки здоров'я - зверніться до нас.

Результати не змусять на себе чекати!

 

Відмінний результат у короткий термін!

Тривалість процедури складає 50 хвилин. Для досягнення максимального ефекту рекомендуємо пройти повний курс. Кількість сеансів та частоту відвідування студії “Dr. Hill” наш масажист підбере індивідуально, враховуючи особливості та потреби вашого організму. 

Для досягнення бажаного ефекту потрібно пройти курс з 10-12 сеансів.

Зазвичай рекомендується проводити процедури раз на 2-3 дні, а для підтримки ефекту - раз на місяць.

Перші результати можна помітити вже після другого сеансу! 

Якщо ви страждаєте від проблем, пов'язаних з лімфатичною системою, зверніться до нашої студії та пройдіть курс лімфодренажного масажу за нашою авторською методикою. 

Записуйтесь і отримуйте відчуття легкості та здоров'я!

О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2023. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.