На Закарпатті медики об'єдналися в асоціацію, щоб спільно долати виклики війни

Вернуться к списку
06 марта 2023
Мережа клінік і аптек «Превеншн», мережа лабораторій «Ескулаб», клініка пластичної хірургії Litaplus та науковці регіону заснували Асоціацію приватної медицини Закарпаття.

Війна стала неабияким викликом для медичного бізнесу. Деякі компанії частково або повністю припинили роботу. Відключення світла, призвело до збільшення собівартості послуг. Збільшився попит на послуги, які раніше не були популярні: фізична та психологічна реабілітація, протезування, тощо.

«У наш регіон релокувалось багато медичних підприємств. Регіон прийняв чи не найбільшу кількість ВПО через що збільшилось навантаження на комунальні медичні заклади. Щодня ми робимо все для того, щоб люди мали ефективне і доступне медичне обслуговування» , – говорить виконавча директорка мережі клінік і аптек «Превеншн» Оксана Шорнікова.

Своїми основними завданнями асоціація бачить підвищення кваліфікації медиків, розвиток галузі та обмін досвідом не тільки в медичних питаннях, а й в юридичних, фінансових та управлінні кадрами. Також одним із напрямків стане співпраця з навчальними закладами і підтримка молодих спеціалістів.

«В медичному бізнесі є проблема в управлінських кадрах. ВНЗ не готують таких спеціалістів, які потрібні в реальному житті. Ми маємо значний досвід і готові ним ділитись», – зазначив генеральний директор медичної лабораторії «Ескулаб» Сергій Дядюшко.

Асоціація зможе згуртувати приватних лікарів так як це роблять державні структури, дасть можливість медикам обмінюватись досвідом та сприятиме якісним змінам у галузі. Також хочуть підтримувати молодих лікарів та надавати гранти для відкриття власної справи.

«Цього року ми видамо 50 грантів для приватної практики молодим лікарям. «Превеншн» виступить амбасадором та фінансистом цього проекту. Науковці з УжНУ будуть незалежними арбітрами, вчителями, менторами», – каже Віктор Петров, головний лікар «Превеншн».

До асоціації можуть приєднатись представники будь якої медичної сфери: клініки сімейної медицини, стоматологічні компанії, реабілітаційні центри, санаторії, тощо.

О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2023. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.