Чому іноді пацієнти бачать відблиски, ореоли та інші небажані оптичні ефекти після видалення катаракти?

Вернуться к списку
06 ноября 2022

Катаракта – одна й найпоширеніших причин втрати зору. На щастя, це зворотний процес і сучасні технології дозволяють повністю відновити зір після операції. Сучасні операції виконуються без великих розрізів і накладання швів. Дуже швидко після операції ви можете повернутися до свого звичайного образу життя. Операція на катаракту часто робиться амбулаторно й пацієнт вже за кілька годин після операції повертається додому.

Звичайно, в післяопераційному періоді треба дотримуватися певного режиму та періодично навідуватися до свого лікаря. Як правило, зір покращується дуже швидко. Але інколи можуть траплятися незвичні відчуття. Що це може бути та як до цього ставитися?

Розповідає Прохвачова Олена Станіславівна, лікар-офтальмолог вищої категорії медичного центру «АЙЛАЗ».

 

Можливо, у вас є більше запитань з приводу видалення катаракти. Чи боляче під час операції та як довго вона триває? Чи швидко проходить період реабілітації? Чи покращиться після цього зір? І найголовніше – чи безпечна операція? Дізнайтеся відповіді з короткого відео.

лікар-офтальмолог вищої категорії медичного центру «АЙЛАЗ»
Прохвачова Олена Станіславівна

 

ВІРИМО У ЗСУ! ПРАЦЮЄМО НА СВОЄМУ РОБОЧОМУ МІСЦІ!

Задайте питання лікарю-офтальмологу

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Клініка «АЙЛАЗ» www.ailas.com.ua

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 364 10 01

Автор: Айлаз
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2022. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.