Запропонований Медичною лабораторією CSD проєкт по підтримці жінок з раком молочної залози отримав грант від Фонду солідарності UICC

Вернуться к списку
05 августа 2022

Спільний проєкт Медичної лабораторії CSD та Міжнародного союзу по боротьбі з раком спрямований на забезпечення точної лабораторної діагностики онкологічним пацієнтам з  раком молочної залози, яка дає основу лікарям онкологам для визначення діагнозу та вибору тактики ефективного лікування. Так, запропонований Медичною лабораторією CSD проєкт отримав грант від Фонду солідарності UICC , ініціаторами створення якого виступили KWF (Голландське онкологічне товариство) та UICC (Міжнародний союз по боротьбі з раком).  

Рак молочної залози є найпоширенішим онкологічним захворюванням серед жінок в Україні. Внаслідок воєнних дій онкологічна та патологоморфологічна служби зустрілись з великими складнощами і викликами, які перед ними поставила війна, а в деяких містах, зовсім унеможливила безперебійнну роботу медичних структур. Пацієнтам доводиться переживати не лише нову воєнну реальність, а й власну трагедію. 

Основною метою цього проекту є підтримка українських жінок з раком молочної залози, які постраждали від війни та потребують точної лабораторної діагностики для визначення подальшої тактики лікування. При раку молочної залози мова йде, в першу чергу, про гістологічні дослідження, зокрема трепан-біопсії молочної залози з подальшим імуногістохімічним тестуванням ER, PR, HER-2 та Ki-67. Результати цих досліджень мають вирішальне значення для лікаря онколога при виборі найбільш ефективної тактики лікування. 

Для цього проєкту Медична лабораторія CSD запропонувала фонду обрані дослідження за собівартістю, яка покриває лише прямі витрати на реагентні матеріали. Це дало змогу залучити фінансування фонду, на майже, в 2 рази більше досліджень. 

Відтак в межах спільного проєкту Медична лабораторія CSD за підтримки Фонду солідарності UICC проводить безкоштовні дослідження зразків трепан-біопсії молочної залози з подальшим імуногістохімічним тестуваннями ER, PR, HER-2 та Ki-67.  

Для того, аби ці кошти знайшли свого пацієнта Медична лабораторія CSD надала направлення державним медичним закладам України, які спеціалізуються на лікуванні онкології, зокрема Національному інституту раку в Києві, онкологічним центрам у Львові, Полтаві, Одесі та Івано-Франківську, а також частину направлень було передано до громадянського об’єднання “Афіна. Жінки проти раку”.   

CSD - пройдемо шлях до здоров'я разом! 

О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2022. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.