Офтальмологи з усього світу підтримують Україну

Вернуться к списку
19 июля 2022

Цей спеціальний випуск Ophthalmology off the Grid був показаний під час зустрічі Millennial EYE Live 2022 в Остіні, штат Техас (США). Андрій Ковальов, головний лікар офтальмологічної клініки «АЙЛАЗ» із Києва, доктор медицини, приєднався онлайн до зустрічі з Блейком Вільямсоном, також доктором медицини та магістром охорони здоров’я. На зустрічі Андрій Ковальов розповів, як він та його родина підтримують зусилля щодо цивільної оборони його рідної країни від російської агресії.

Завдяки цьому інтерв’ю було зібрано понад 100 тис. доларів від слухачів та учасників конференції. Дякуємо всім нашим закордонним колегам, багатьох з яких ми навіть не знаємо.

Ви надали конкретну та значну підтримку Україні, діючи за велінням серця та на знак захоплення мужністю українців, які захищають свою країну. Разом ми переможемо.

Завдяки цьому інтерв’ю за два дні після конференції зібрано понад 25 тис. доларів від її слухачів та учасників. Наразі через фонд допомоги Україні «Help for Ukraine» продовжують надходити кошти.

ВІРИМО У ЗСУ! ПРАЦЮЄМО НА СВОЄМУ РОБОЧОМУ МІСЦІ!

Задайте питання лікарю-офтальмологу

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Клініка «АЙЛАЗ» www.ailas.com.ua

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 364 10 01

Автор: Айлаз
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2022. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.