В Україні 22 червня стартував масштабний Європейський Конгрес з діагностики та лікування захворювань підшлункової залози

Вернуться к списку
23 июня 2022

У ці дні Україна як приймаюча сторона зібрала онлайн близько 2000 європейських та світових фахівців у галузі гастроентерології, хірургії, ендоскопії, онкології, базисних дисциплін із близько 60 країн. Значення цієї події для світової медичної спільноти панкреатологів важко переоцінити, а для незалежної України це перший захід такого рівня в історії її медицини. Понад 20 років українська вчена – докторка медичних наук, професорка – Наталія Борисівна Губергриц, що очолює зараз Європейський Клуб панкреатологів, просувала ідею проведення Конгресу саме в нашій країні.

У ході Конгресу зірки світової панкреатології, професори з Європейських країн, США, Японії, Австралії представляють результати своїх досліджень у галузі фізіології та патології підшлункової залози, діляться найкращими практиками для ефективної допомоги пацієнтам та перспективами у наукових дослідженнях.

Для українських медиків участь у Конгресі безкоштовна і це чудова можливість дізнатися про останні новини у сфері панкреатології, брати участь у дискусіях, отримувати нові знання з низки фундаментальних проблем у галузі захворювань підшлункової залози.

Панкреатологи з Києва, Харкова, Одеси, Тернополя, Миколаєва, Чернівців представили свої дослідження, які здобули високу оцінку авторитетних рецензентів. Велику кількість робіт представив Національний інститут хірургії та трансплантології ім. академіка О.О. Шалімова НАМН України.

Можна з упевненістю сказати, що Україна у дні проведення Конгресу (22-25 червня) є європейським та світовим центром обговорення найновіших прогресивних ідей у галузі діагностики та лікування захворювань підшлункової залози, обміну знаннями та професійним досвідом.

О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2022. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.