Допомога збройним силам України

Вернуться к списку
02 мая 2022

За цей час медичний центр «АЙЛАЗ» перерахував до фонду «Повернись живим» 200 000 грн. Це конкретний внесок «АЙЛАЗу» в боротьбу з загарбниками.

Що стосується наших закордонних партнерів і друзів, то, замість сумних постів у соціальних мережах, ми сідаємо та телефонуємо всім, з ким нас пов’язують багаторічні колегіальні професійні стосунки та дружба. В результаті Paragon, Soflex, STAAR, ASKIN (головний офіс у Німеччині) передали медичних вантажів на суму вже понад 100 тис. доларів, включаючи медичні вантажі.

Ми закликаємо всіх наших українських колег з інших клінік залучати закордонні медичні компанії допомагати Україні у забезпеченні нашого населення медичною допомогою!

Перерахувати гроші легко. Ми всі знаємо, як це зробити.

Ми змушені боротися за наше мирне небо над головою, і ми це зробимо! Слава Україні!

 

ВІРИМО У ЗСУ! ПРАЦЮЄМО НА СВОЄМУ РОБОЧОМУ МІСЦІ!

Задайте питання лікарю-офтальмологу

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Клініка «АЙЛАЗ» www.ailas.com.ua

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 364 10 01

Автор: Айлаз
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2022. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.