Герої «за кадром»

Вернуться к списку
21 апреля 2022

Ми дуже пишаємося колективом медичного центра «АЙЛАЗ», що проявив себе надзвичайно мужньо в такий непростий для нашої країни час. Виконавчий директор клініки продовжує регулювати та координувати її роботу зсередини, креативний відділ працює над донесенням до аудиторії важливої інформації та над публікацією матеріалів, а команда контакт-центру, не дивлячись на обставини, продовжує тримати комунікацію з кожним пацієнтом, який цього потребує.

Окрема подяка лікарям, які продовжують консультувати онлайн і, за потреби, готові приймати в клініці!

Наші лікарі-чоловіки в перші дні війни самостійно мобілізувалися та зараз знаходяться у різних «гарячих точках», де відбувається боротьба з окупантами.

Ще одна людина, яка не афішує своєї діяльності, але ми дуже хочемо це зробити заради підтримки нашої команди – це головний лікар клініки Ковальов Андрій Іванович. Він щодня спілкується з нашими закордонними колегами, збирає гроші на армійську або медичну допомогу в Україні. Його зусиллями зібрано вже понад 50 тис. доларів від наших колег у фонд «Повернись живим» і доставлено з-за кордону кілька великих вантажівок з ліками!

З кожним днем все більше людей відгукуються та хочуть нам допомогти. На нас виходять вже навіть незнайомі люди, а переказ грошей досягає позначок від 1000 до 10 000 доларів!

Ми обов’язково запросимо наших колег після перемоги до себе в гості та покажемо їм, яка гарна Україна.

Ми вражені завзятістю та мужністю нашого колективу, як і його засновників. Пишаємося, що це випробування, яке дійсно показало наші справжні обличчя, не зламало нас, а тільки підтвердило, хто ми є.

МИ ЗНАЄМО ПРО ЗІР УСЕ!

Задайте питання лікарю-офтальмологу

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Клініка «АЙЛАЗ» www.ailas.com.ua

04073, Україна, м. Київ, просп. С. Бандери, 17/1

Тел.: 0(44) 364 10 01

Автор: Айлз
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2022. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.