5 кращих цитат Форуму власників та керівників медичних клінік

Вернуться к списку
13 октября 2021

В Одесі пройшов VIII Форум власників та керівників медичних клінік, організований стоматологом у червоному метелику, власником мережі стоматологічних клінік «Клініка Заблоцького» та центрів турботи про ясна та зуби «Dental Care Office», експертом з питань сервісу та розвитку бізнесу -  Ярославом Заблоцьким.

На форумі говорили про найбільші виклики для медичного бізнесу сьогодні та завтра та про те, як сьогодні змінюється ринок приватної медицини. Наводимо 5 найцікавіших думок, що почули на Форумі власників та керівників медичних клінік.

Форум власників та керівників медичних клінік – це щорічна всеукраїнська професійна подія в Україні та Східній Європі, яка є містком між бізнесом та медициною, між приватною і державною сферами. Золотий спонсор VIII Форуму власників та керівників медичних клінік - OTP Bank. OTP Bank — один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, визнаний лідер фінансового сектору країни.

Цитата №1 Належить Ірині Микичак, заступнику Міністра охорони здоров’я України

«Рік тому дійсно було дуже складно. Рік тому у всіх розмовах були дуже трагічні нотки про кількість хворих на ковід та тяжкість протікання хвороби в українців. Тоді як у міністерстві, так і серед лікарів не було уявлення наскільки ситуація буде трагічною. На сьогодні понад 50 000 втрачених українців під час ковіду –  це велика трагедія. І сьогодні ми маємо ще одну нагоду подякувати усім без винятку медичним працівникам за те, що це витримали, незважаючи на статуси та ранги, напрямки діяльності та форму власності.

Сьогодні варто сказати, що наше життя на наш захист у наших руках. Мова тут і про особистий захист, і про вакцинацію. Реалії  такі, що ми маємо багато проблем з вакцинацією і перша – в тому, що 56% українців не готові до вакцинації. Друга проблема втому, що велика кількість людей купують довідки про вакцинацію.

Не секрет, що Міністерство охорони здоров’я сьогодні приймає багато непопулярних рішень. Міністерство почало змінювати систему безперервного професійного розвитку лікарів. Ми на шляху до дуже важливих змін в ліцензуванні, як самих медиків так і закладів охорони здоров’я, що будуть змінюватися підходи до атестації та акредитації лікарів та медичних працівників. Ми близько підійшли до лікарського самоврядування та корпоративного управління у лікарській сфері».

Цитата №  професору, співвласнику мережі стоматологічних клінік «Клініка Заблоцького» Ярославу Заблоцькому

«Сьогодні, як ніколи нам всім потрібно якісно коммунікувати. Більше та якісніше говорити з членами родини, особливо, коли вони є співвласниками вашого бізнесу, з вашою командою, з вашим директором та секретарем. Тому, що якщо ми не спілкуємось, то потрапляємо в ситуацію коли думаємо, що інші люди все знають та розуміють, але часто-густо це не так. Щоб розставити всі крапки над «І» потрібно більше спілкуватись, приділяти цьому час та докладати зусиль.

Наприклад, ми медики думаємо, що всі люди знають про те, що таке «OНКО check-up» та про те, що його обов’язково потрібно робити, особливо коли ви маєте генетичну схильність до онкологічних захворювань. І медики часто не розуміють, чому люди ігнорують це дослідження, в той час, як понад вісім років про це говорять.

А скільки років ми – стоматологи, говоримо про те, що постійні зуби з’являються у людини в шість років і їх емаль дуже тоненька і три роки молоді постійні зуби потрібно змащувати фтором, робити герметизацію та інші укріплюючи процедури. Лікарі це добре знають, але мало говорять з пацієнтами, тому що думають, що вони це знають. Те ж саме стосується професійної гігієни та профілактики зубів. Ситуацію можна змінити, коли ми – лікарі будемо говорити про це разом і говорити багато. Чому люди сьогодні все знають про каву та люблять її? Тому що кава продається на кожному кроці. Ось коли вакцинація буде на кожному кроці, доступна всім без зусиль – то тобі й вакцинація та інші медичні послуги будуть популярними».

Цитата №3 Належить бізнес-тренеру та консультанту, асоційованому професору та директору програм з корпоративного навчання Hanken&SSE Executive Education Петеру Зашеву

«Всі власники компаній мають розуміти, що у ковідні та пост-ковідні часи дуже зросла роль команди. Об’єднаних та відданих своїй справі людей, котрі зможуть вистояти у нові скрутні часи. Команду потрібно виховувати та розуміти сильні та слабкі сторони кожного співробітника. Від лідера чи власника у ці часи особливо потрібна емпатія та підтримка кожного члена своєї команди, а також створення системи роботи, котра у ці часи буде оптимальною та такою, котра перенесе періоди лак-даунів та нових спалахів пандемії.

Сьогодні важливо розуміти – що кожен член колективу приватної компанії має займатися маркетингом та дбати про спільній успіх. Коли пацієнт лишень подзвонив на колл-центр це вже маркетинг, тому що клієнт оцінює – чи люб’язний менеджер колл-центру, чи намагається він зрозуміти мою проблему й швидко та якісно допомогти. Тому всі без виключення члени команди повинні розуміти цінності та цілі компанії та рухатися в одному напрямку».

Цитата №4 Належить маркетологу, співзасновнику агенції Aimbulance Роману Гавришу

«Головна порада для бізнесу в наші складні економічні та ковідні часи – намагатися не дивитися на бізнес з точки зору тактичних задач (наприклад, отримати більше клієнтів, запустити нову послугу), а оцінювати та просувати бізнес з позиції стратегічні задачі. Незважаючи на те, що вирішення тактичних задач приносить нам дохід сьогодні та буде приносити завтра.

Стратегічні задачі направлені  на те, щоб людей, котрі хочуть купити нашу послугу ставало більше – це і розширення переліку послуг, і розширення аудиторії клієнтів, що гіпотетично буде цікавитися вашою послугою».

Цитата №5 Належить Олегу Калашнікову, генеральноум директору та співвласнику медичної мережі «Добробут»

«Якщо підводити підсумки ковідного періоду, котрий ми вже пережили, то можна підсумувати, що наша клініка пройшла два піки захворюваності за ковід та затребуваності допомоги тяжким хворим. Перший пік звернень з діагнозом COVID-19 припав на листопад 2020 рокі, другий пік – на березень-квітень 2021 року. На період другого піку у нашій клініці діяло два стаціонари для ковідних хворих, і кількість хворих перевищувала наші прогнози. Вихід із піків кризи теж був складним та тривалим. Власники медичних клінік і ми в тому числі зрозуміли, що кількість ліжко-місць під ковідних хворих та кількість місці у реанімаційних відділеннях потрібна значно більша. У цьому сенсі державні клініки підготовлені більше і у майбутньому саме вони зможуть зняти цей пік звернень. Як оптимісти, ми хотіли б надіятись, що найскладніші часи пандемії на COVID-19 наша країна, як і увесь світ, вже пережили. 

Важливий висновок – у перші місяці періоду пандемії на роботу медичних закладів дуже впливали панічні настрої населення. В той же час, коли у березні 2021 року була реальна загроза захворіти на ковід, паніки у населення вже не було. На майбутнє медики сподіваються, що панічного запиту на медичні послуги більше не буде, а існуватиме лише раціональний запит на лікування, вакцинацію та запобігання хворобі».

У події узяли участь 16 спікерів медичної сфери та державного сектору, а також 6 немедичних експертів ринку. Серед спікерів Форуму: Тігран Арутюнян, генеральний директор медичного дому Odrex; Олексій Бабич, генеральний директор медичної лабораторії “Діла”; Вікторія Мислива, начальник управління приватного банкінгу OPT Bank; Олег Калашніков, генеральний директор та співвласник медичної мережі «Добробут»; Галина Усенко, директор мережі клінік Into-Sana; Ігор Ліскі, голова наглядової ради групи компаній «Ефективні інвестиції» (EFI Group); Роман Гавриш, співзасновник агенції Aimbulance; Микола Скавронський, комерційний директор лабораторії "Сінево Україна"; Наталя Ємченко, директор зі зв’язків з громадськістю та комунікацій СКМ та інші.

О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2021. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.