ЛАЗЕРНА КОРЕКЦІЯ ТА ДІТИ: ГАРНИЙ ЗІР НА ВСЕ ЖИТТЯ. НОВИЙ ПРОЄКТ ВІД ОФТАЛЬМОЛОГІЧНОГО ЦЕНТРУ «АЙЛАЗ»

Вернуться к списку
22 октября 2021
Програма стартує 1 жовтня 2021 року та діє до 31 грудня 2021 року включно.

Лазерна корекція дійсно допомагає людям бачити краще. Після лазерної корекції людина отримує результат гарного зору на все життя, то ж процедура стає все більш затребуваною та популярною.

Але люди часто бояться оперативного втручання на очах. Вони побоюються, що під час лазерної корекції можуть кліпнути очима чи відвести зіницю. Відкладають, бо не розуміють, як скоро вони повернуться до звичного способу життя та які можливості перед ними відкриються, якщо вони наважаться на операцію.

Саме тому ми створили проєкт для батьків «Гарний зір на все життя», націлений на підтримку та захист здорового зору дітей, де зібрали найактуальніші факти від наших лікарів і відгуки наших пацієнтів. Надана інформація допоможе вам краще зрозуміти можливості лазерної корекції та повністю оцінити її безпеку. Офтальмологічні інсайти, легкий дизайн і зручні інфографіки допоможуть вам ухвалити правильне рішення та попіклуватися як про себе, так і про своїх дітей!

У рамках проєкту ми ініціювали унікальну та доступну сімейну програму, що зробить перевірку зору цікавою для вашої дитини та виховає відповідальність і дисципліну щодо здоров’я у всієї родини. Програма, розрахована на дітей тих батьків, які зробили лазерну корекцію в клініці «АЙЛАЗ», має довгостроковий термін: очі вашої дитини до 16 років будуть під наглядом і захистом профільних фахівців!

Що отримує ваша дитина, якщо її вік – від 8 до 16 років:

  • щорічнуповну діагностику зору та консультацію досвідченого офтальмолога клініки «АЙЛАЗ» зі знижкою 50% впродовж п'яти років – 1200600 грн.

Програма стартує 1 жовтня 2021 року та діє до 31 грудня 2021 року включно.

Всі деталі на спеціальному сайті проєкту «Гарний зір на все життя» – переходьте за посиланням та заощаджуйте разом із клінікою «АЙЛАЗ»!

Автор: Айлаз
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2021. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.