Як можна швидко і ефективно позбутися від папіломи і родимки

Вернуться к списку
04 октября 2021
фото - Бородавки
Існує декілька способів для видалення новоутворень на шкірі.

Перші три, до речі, успішно застосовуються у практиці “Медкріоніка”:

  • кріодеструкція;
  • електрокоагуляція;
  • радіохвильове видалення;
  • хірургічне видалення.

Сьогодні ми вам розповімо про метод електрокоагуляції. Це спосіб видалення утворень на обличчі й тілі за допомогою струму високої частоти. Метод дозволяє видалити одне або кілька новоутворень за одне відвідування. Можна видаляти не тільки папіломи і родимки, але і бородавки, кератоми, "судинні зірочки".

Видалення доброякісних новоутворень абсолютно безпечне. Слід звертати увагу на бородавки, які останнім часом змінили колір, стали рости або були травмовані.

Як проходить процедура видалення? ⠀

Анестезія, завдяки якій процес видалення проходить абсолютно безболісно.
2. Процес видалення. ⠀
3. Направлення видаленого утворення на гістологічне дослідження. ⠀
4. В результаті видалення утворюється суха скоринка, яка через 1-2 тижні відпадає. ⠀
⠀⠀
Як доглядати за скоринкою?

2-3 дні не мочити. ⠀
До відпадання кірочки необхідно обробляти місце видалення 3 рази в день антисептичними засобами, які рекомендує лікар. Два тижні після видалення не можна відвідувати лазню, сауну, солярій. Не можна зривати скоринки. ⠀

Чи залишаться сліди на шкірі? Якщо видаляються невеликі утворення, то ніяких слідів не буде. При видаленні великих елементів методом електрокоагуляції на шкірі може залишитися світла плямочка-рубчик.

Автор: Цыбульский Артём
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2022. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.