Медики назвали ознаки інфаркту у жінок

Вернуться к списку
19 марта 2023
фото - Інфаркт
Інфаркт у жінок часто сприймають за інші стани через симптоми.

Біль у спині, втома та нудота входять до списку симптомів серцевого нападу у жінок.

Біль у грудях – ось що зазвичай уявляють собі при згадці інфаркту. Однак на практиці симптоми серцевого нападу бувають тоншими і не такими очевидними, причому така нетипова симптоматика часто буває властива жінкам, повідомляє видання Express, посилаючись на дані органу охорони здоров'я The Hospitals of Providence.

За словами фахівців, "класичними" ознаками серцевого нападу сьогодні вважаються біль чи дискомфорт у грудях, задишку та холодний піт. Щодо не таких тривіальних симптомів інфаркту, медики попереджають: виникаючи у жінок, ці симптоми досить часто неправильно інтерпретуються. Вони можуть справляти враження не надто небезпечних станів, що заважає жінкам бути своєчасно обстеженими та отримувати допомогу.

Лікарі порадили звертати пильну увагу на такі прояви:

1. Біль у спині.
1. Запаморочення.
3. Непритомний стан.
4. Тиск або розпирання в центрі грудної клітки, що поширюється на шию, плече або щелепу.
5. Незвичайна втома.
6. Незвичайна задишка.
7. Тиск або дискомфорт у верхній частині живота.
8.Нудота, блювота.

Медики заявили, що перераховані вище ознаки бувають провісниками інфаркту, наприклад, можуть з'являтися за години або тижні до фактичного серцевого нападу.

Також експерти вказали на те, що ранніми ознаками серцевого захворювання можуть бути втома, яка відчувається інакше, по-новому, а також проблеми зі сном, задишка, розлад шлунка, тривожність.

О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2023. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.