Чому тріскає шкіра на пальцях рук біля нігтів

Вернуться к списку
26 марта 2023
фото - Лущення шкіри
Якщо ви помітили, що шкіра на пальцях рук біля нігтів потріскалась, це може бути певним симптомом

Такий процес неприємний та інколи болючий. І, звісно, потрощена шкіра біля нігтів є малою дрібницею, оскільки найчастіше ця проблема непомітна. Якщо тріскається шкіра на пальцях рук біля нігтів, вона може стати каталізатором для наступних неприємних наслідків:

  • Інфекції м’якого шкірного покриву, що прилягає до поверхні нігтя;
  • Появі абсцесів та наривів, утворення гнійників;
  • Появі задирок та швидке огрубіння й старінні шкіри рук.

Щоб уникнути такі небезпечні та неприємні наслідки коли лущиться шкіра, варто щоденно проводити огляд шкіри на пальцях рук біля нігтьової пластини. Якщо ви помітили в даній області маленькі тріщини, стала суха шкіра та груба, варто записатись на прийом до дерматолога. Щоб провести точну діагностику проблеми, може знадобитись повне обстеження та здавання аналізів.

Лущення шкіри на пальцях рук біля нігтів спричиняє погані наслідки для кутикули. Кутикула почне пересихати, а в момент її відсунення можуть спостерігатися больові відчуття. Отже, якщо ви помітили прояв такої проблеми, то для профілактики пересихання кутикули варто регулярно її мастити спеціальним маслом. Придбати його можна як в аптеках, так і в косметичних магазинах. Для цього також чудово підійде масло мигдалю та ті засоби, які містять у складі зволожуючий фактор природного походження.

Як лікувати потріскану шкіру на пальцях рук біля нігтів?

Якщо причиною тріщин є грибок, то для лікування важливо використовувати фунгіцидні препарати. Для зняття кровоточивості, варто обробити ділянку медичним клеєм. Гарний ефект дають мазі «Солкосерил» та «Рятувальник». Останній може бути у вигляді гелю.

Лікувати проблему можна й в салонах краси процедурою кислотного пілінгу чи методом парафінотерапії. Такий шлях швидкий та особливо ефективний, проте є мінус – висока вартість.

Довгого віку – міцного здоров’я!

О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2023. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.