Кардіолог пояснила, чого не можна робити при болях у грудях

Вернуться к списку
25 мая 2023
фото - Грудний біль
Лікар-кардіолог Ольга Савоніна попередила про неприпустимі дії при раптових болях у грудях.

Лікар підкреслила, що насамперед при грудному болю необхідно нівелювати навантаження: треба сісти, якщо потрібно, навіть на землю, розслабитись. У жодному разі не можна приймати знеболювальні та знімати біль за грудиною за допомогою нітрогліцерину та інших нітратів, особливо при низькому тиску.

Також не можна масажувати місце, в якому відчувається біль, прикладати лід і просто щось охолоджене, також не можна пити холодну воду та розчин соди для зняття болю та печіння.

Фахівець розповіла, що навіть якщо біль пройшов сам собою або після прийому ліків, все одно необхідно звернутися до лікаря за консультацією.

«Будь-яке навантаження потрібно негайно припинити. Неважливо, з'явився біль під час пробіжки або ж у вас закололо серце, коли ви гуляли парком. Одразу ж зупиніться, сядьте — хоч на землю, зробіть так, щоб навантаження припинилося», — рекомендувала кардіолог.

О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2023. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.