Найкращий час для публікацій в Інстаграм

 
 
LediBag
 
Новичок
сообщений: 501
23 Января 2026 г., 19:20:24
Привіт! Працюю з акаунтом для малого бізнесу і хочу підвищити охоплення та залучення. Читав, що важливо публікувати в «прайм-тайм», але не знаю, як визначити свій оптимальний час. Чи можна якось швидко перевірити години та дні, щоб не гаяти бюджет і не публікувати даремно?
 
Lerik
 
Новичок
сообщений: 538
23 Января 2026 г., 19:24:24
Цитата от LediBag:
Привіт! Працюю з акаунтом для малого бізнесу і хочу підвищити охоплення та залучення. Читав, що важливо публікувати в «прайм-тайм», але не знаю, як визначити свій оптимальний час. Чи можна якось швидко перевірити години та дні, щоб не гаяти бюджет і не публікувати даремно?


Найпростіший спосіб – подивитися власні Insights: у розділі Аудиторія → Активність за днями/годинами відмітьте пікові дні та години, читайте https://www.foxy-it.com.ua/uk/blog/yak-viznachiti-najkrashhij-chas-dlya-publikaczij-v-instagram/ Потім перевірте останні 10 постів у цих слотах і порівняйте охоплення й ER – так визначите стабільні піки. Для стрічки публікуйте за 30–60 хвилин до піку, для сторіс – точно в пік, Reels – у двох вікнах («мінус 30» і «в пік») та оберіть переможця. Тестуйте однакові формати й теми, закріплюйте найкращі слоти й залишайте один контрольний для перевірки, щоб зберегти стабільність без хаосу.
 
К сожалению, только зарегистрированные пользователи могут оставлять сообщения.
Авторизируйтесь или пройдите регистрацию
На форуме посетителей: 15 (пользователей: 0 и гостей: 15)
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.