Вопрос посетителя 'Мар'яна' №236495

 
Мар'яна, Львів

Вопрос:

Добрий вечір, моя донечка (на той момент було 5 років) у вересні минулого року впала зі своєї висоти і вдарилася потилицею. Після чого очі були відкриті не рухалися, не рухалася дитина взагалі кілька секунд. Потім потрохи почала кліпати очами і різка біль голови. Коли я її підняла і заспокоїла почала потроху її розпитувати, виявилося що вона не пам'ятала що було цілий день, де була, що робила, що їла. За деякий час пам'ять почала повертатися. Були в травматології. Ніби все добре. Але мене все одно мучать сумніви і тривога чи все з нею може бути добре потім. Незнаю чи з цим зв'язано, но буває що каже болить голово, може тошнити, на деяких качелях довго не крутиться бо тошнить. Вчимося до школи, не все запам'ятовує. Дуже і дуже тривожить питання чи можуть бути ускладнення пізніше? Дуже дякую за відповідь
Мар'яна, Львів

Вопрос:

Добрий вечір. Мама Юлі якій 6 років, удар при падінні в потилицю. Пишу вам знову сюди, бо електронна адреса яку ви дали не приймає мої листи

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2023. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.