Вопрос посетителя 'Соломія' №139174

 
Соломія, Київ

Вопрос:

Доброго дня! Моєму сину майже рік (без тижня) і він уже активно вчиться ходити і, відповідно, часто падає. В суботу він упав стукнувшись в кут дверей (особисто не бачила, з ним був чоловік). Утворилась шишка, і нам здалось, що там навіть прощупується вмятина на черепі (права сторона чола). Малий не плакав, але протягом 10 секунд його стошнило. Після того він більше не блював, але педіатр сказала слідкувати за поведінкою і якщо буде щось незвичне - зввернутись до нейрохірурга. Спочатку малий поводився начебто звично (без сонливості чи вередувань), але потім, коли підійшов час денного сну - його було дуже важко заколисати. Крутився і хникав. Ввечері заснув біля груді нормально, але протягом ночі коли прокидався - його знову ж таки було важко заколисати (хоча зазвичай достатньо дати попити або просто поколисати на руках). Рятувала тільки грудь :( Наступного дня історія з денним сном повторилась. Таким чином ось уже третій день, як він перестав засинати спокійно вдень в колясці під час прогулянок чи під час колисань на руках - виключно з грудним годуванням. І добряче вередує в такі моменти. І я не знаю тепер, чи є це просто співпадіння, чи те падіння справді могло внести якісь пошкодження? (варто відмітити, що і ортопед, і педіатр нам напередодні сказали пропити курс вітаміну Д, бо не закрилось тімячко і дещо недорозвинуті суглоби + сказали зробити НСГ перед плановим оглядом невролога. На НСГ виявили маленьку (2мм) субепідамальну кісту, але все інше в порядку. Є певна несиметрія між лівою і правою сторонами, але нам на цьому не наголошували, тож схоже, що це в рамках норми)

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2023. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.