Вопрос посетителя 'Ольга' №132117

 
Ольга, Чортків

Вопрос:

Доброго дня,Ніно Володимирівно! Моєму сину 1,7міс, при народженні був встановлений діагноз пренатальна гідроцефалія, яку до 2місяців успішно пролікували. На даний час є затримка (або регрес) мовленнєвого розвитку, можливо це пов'язано з неврологією або зі слухом. Після проведення усіх аналізів невролог порекомендував проконсультуватись у сурдолога.У сусідньому обласному центрі дит.сурдолог провівши аудіограму визначив слух на рівні 70-80 Дц, при нормі 5-10Дц, порекомендував звернутись до вашої клініки, через декілька днів ми знову звернулись до цього лікаря і після проведення ще однієї аудіограми визначили сіркові пробки у вушках. ЛОР лікар призначив капельки, після лікування сірчаних пробок звернулись до нашого обласного центру до ЛОР лікаря, який після огляду дав направлення на вашої клініки, оскільки за його словами є зниження слуху, і направлення до дит.сурдолога, який провівши аудіограму паталогій не визначив. Що нам робити? Оскільки дитина не реагує на своє ім'я, пасивно реагує на раптові гучні звуки, але на звук відкривання замка у дверях і знайомих мелодій у мультфільмах реагує чудово.

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.