Вопрос посетителя 'Ольга' №248238

 
Ольга, Бровары

Вопрос:

Доброго дня,
Сину 4 роки, цієї весни вперше проявилася сезонна алергія, на цвітіння дерев, проявляється у вигляді насморку, закладеного носика, почервоніння очей та печіння очей. Пишу вневнено, що саме сезонна алергія, а не ГРВІ, оскільки сама маю таку алергію, зі схожими симптомами.
Даю сину Еріус, дитячий сироп, ефекту чесно кажучи, не видно поки (менше тижня пройшло), але дуже хочеться допомогти саме з очима, дуже великий зуд, після сну закисають та болять , червоні, світлобоязнь. Сама користуюся каплями Левоміцетин, симптоматично допомогають, але знаю, що це доволі неприємно.
Підкажіть будь ласка , чи можна їх використовувати дитині? Або які каплі порадите?
А також , порадьте будь ласка, взагалі як діяти з сезонною алергією у дітей? Як можна допомагати собі та дитині? Зовсім не виходити на вулицю, мені здається не варіант ((??
Дякую
З повагою, Ольга

Ответ:

Вітаю, можна отримати повну консультацію онлайн , задати всі питання лікарю та отримати повний план лікування. +38095 456 96 99, телефон для запису, Киів, Харківське шосе, 56 з 9.00 до 14.00
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2023. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.