Вопрос посетителя 'Оксана' №196317

 
Оксана, Переяслав

Вопрос:

Дитині 1 рік 8 місяців. Після лікування нежиті близько 4 тижнів назад з'явився висип біля носа. Змащували бепантеном, протирали ромашкою, чередою. Були на консультації у педіатра і дерматолога. Діагноз: атопічний дерматит. На фоні прийому антигістамінних препаратів висип не зменшується і не збільшується. Після води стає більш червоним, на вулиці практично зникає. Про застосування гормональної мазі сказали, що поки що говорити рано. Допоможіть, будь ласка.

Ответ:

??? Чим можу допомогти? Траба бачити результати обстежень, та й висипи, та й дитину цілком.
Перше, що приходить у голову - атопічний дерматит - харчова алергія або проблеми з кишковиком. Або і перше і друге.
Проблему вирішувати з лікуючим лікарем. Так скоріше, та правильніше.
На все добре.
Одужуйте.
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.