Вопрос:
Доброго дня. Мені 25 років, є дитина чотири роки. Ми з чоловіком плануєм другу дитину. Мій гінеколог сказав що можна. Але 6.03.16 мені зробили оперецію по видаленню апендецита,все пройшло без ускладнень. На 4 день вже відпустили додому. Скажіть через який час можна планувати вагітність?