Вопрос:
Доброго дня. У мене 15 тижнів і 6 днів вагітності. Уже 2 тижні лежу на збереженні: ретрохоріальна гематома, спочатку 28*18мм, після повторного узд через 9 днів вона збільшилась до 55*60. Виділення були темно-коричневі при попаданні в лікарню, але лише зранку і потім з періодичністю 3-4 дні теж вранці трохи виходило. З дитинкою все добре, розвиток відповідно до строку. Приймаю дуфастон, папаверін, елевіт. Лежу 22 год на добу. Сьогодні вранці знову виділення, але кровяні, тільки темні. Я останнім часом мучусь від метеоризму. Чи може він спричинити ріст гематоми чи іі вихід? І як мені знати, коли виділення свідчать про те, що гематома виходить, а коли, що збільшується? Дякую.