Вопрос посетителя 'Марія' №120341

 
Марія, Київ

Вопрос:

Доброго дня! Ми у відчаї, потрібна порада.
З першим чоловіком прожили 4 роки, завагітніти я не змогла, хоча у чоловіка є діти від попереднього шлюбу. З другим чоловіком плануєм 7 років, були невдалі інсемінації і невдалі спроби штучного запліднення. У мене труби прохідні, тест на сумісність здавали-все добре, мені робили лапароскопію і гістероскопію, овуляція в мене відбувається, гормони внормі.
Скажіть, в чому ще можуть бути причини безпліддя, що ще можна провірити?

Ответ:

Шановна Маріє,
якщо Ви цього ще не робили, бажано дослідити Ваш каріотип та можливо зробити дослідження таких показників імунної системи як природні кілери та їх активність, що може впливати на настання і розвиток вагітності.
0 Да Вы считаете ответ полезным?
Марія, Київ

Вопрос:

А де саме можна здати аналіз на дослідження природніх кілерів? Такі аналізи можна здати в СІНЕВО?

Ответ:

Доброго дня,
це питання слід адресувати лабораторії Сінево.
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2021. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.