Вопрос посетителя 'Вікторія ' №249618

 
Вікторія , Кривий Ріг

Вопрос:

Добрий день. Мені потрібна Ваша відповідь. Я дівчина підліток 15 років. Коли в мене була овуляція, то ми з хлопцем пестили один одного (це було 10 числа), статевого акту не було взагалі (і в плані того, що 10 числа, і в плані того, що взагалі його не було в житті), він скінчив і витер серветкою руки, потім він помив їх і через час ми знову пестили один одного, я була хвилини 2 без трусів а він у шортах, він на пару секунд (+ - секунд 10) притулився собою до моєї промежини своїми шортами. За календарем у мене завтра повинні початися місячні, а зазвичай живіт та груди болять перед ними, але зараз не болять. Зробила народний тест на вагітність з йодом, тільки змочила папірець в сечі, капнула йод і розплакалася, тому що папір став дуже темного кольору, майже чорного з ледь видним відтінком фіолетового, а це означає, що тест позитивний і я ймовірно вагітна. Вірити народному методу чи ні? Я дуже боюся, яка ймовірність того, що на його шортах була сперма навіть якщо висохла, і вона могла потрапити на мої статеві губи? Ще на початку місяця через мастурбацію у мене пішло трохи крові, може якось травмувала? Будь ласка, Вибачте за такі питання, але мені нема куди звернутися.

Ответ:

1. У Вашому випадку вагітність практично неможлива.
2.Так званий "народний тест" з йодом абсолютно не є достовірним.
2 Да Вы считаете ответ полезным?
Вікторія , Кривий Ріг

Вопрос:

А в якому випадку вона можлива, ну Ви ж відповіли що практично неможлива. Як ви вважаєте, чому немає ні болю в животі, ні болі в грудях, самопочуття звичайне, лише знервована через цю ситуацію. Впевнена що завтра місячні не почнуться, а якщо вони зовсім не почнуться, тоді буде шанс, що я вагітна?? Чи і тоді не треба паніку наводити?

Ответ:

Суб'єктивні симптоми не є достовірними. Передчасна паніка не доцільна.
1 Да Вы считаете ответ полезным?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2022. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.