Вопрос посетителя 'Ира' №195516

 
Ира, Івано- франківськ

Вопрос:

Доброго дня.
Півроку тому прийняла ескапел, перенесла більш- менш нормально ( були типові побічні реакції).
Місяціі три тому почався здуватись живіт, поколювати низом живота та в попереку, була нудота, апатія, як при пмс, тільки тривало це все цілий місяць аж до самих місячних. Під час місячних трішки попустило, навіть живіт трішки зменшився, пройшло кілька днів, все повторилась, от вже трктій місяць як повторюжться. Була на прийомі в лікаря, кілька разів не в узд, сказали, що все в нормі. Органи шкт також перевіпяла, все ок, тільки нирки опущені трохи.
Коли здуває живіт, то відчуття сильного дискомфорту, живіт великий досить, як при вагітності. Почала пити ременс, нічого кращого не бачу.
Порадьте, що це може бути

Ответ:

Заочно подібні питання не вирішуються. Теоретичні розмірковування та здогадки не мають сенсу
1 Да Вы считаете ответ полезным?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.