Вопрос посетителя 'Роман' №195400

 
Роман, Киев

Вопрос:

Здравствуйте!
У мене з дівчиною був незахищений секс на 21-22 (у пятницю 21 орієнтовно о 23 годині) день циклу. Останні місячні у дівчини були 27 липня 2018. Її цикл у звичайному режимі 26-28 днів... Минулого місяця у неї менструації прийшли тільки на 30 день (розпочала вести сексуальне життя їй 25). Після сексу у понеділок - вона розпочала відчувати ниючий біль у нижній частині живота, болі в грудях (далі симптоми не можу розповісти - здогадуюся, що не все розповіла). Учора близько 16 години у неї було виділення (чи може це бути на такому терміні кріплення яйцеклітини до матки???). Також вона міряла базальну температуру (22 серпня ранком - 37,3) - чи це є гарантія що все уже вона завагітніла і процесс пішов?
Коли саме необхідно звернутися до лікаря? Які методи преривання цього процесу можна застосувати?
(До слова скажу, що дівчина відмовилася пити екстренні ліки - оскільки переживає, що це дуже сильно відобразиться на її гормональному фоні і можливості у майбутньому мати дітей).
Куди і до кого ліпше звернутися? Стрес зараз в обох - відчуття далеко від найкращих...
Буду вдячним за Ваші поради.

Ответ:

До слова скажу, що дівчина відмовилася пити екстренні ліки - --------------------------Інших варіантів не існує
1 Да Вы считаете ответ полезным?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2022. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.