Вопрос:
Добрий день.
Я приймаю протизаплідні таблетки "Ярина". На даний час я уже на 13-ій тпаблетці 5-ої упаковки. Вчор ввечері в мене була невеличка кровотеча (яскраво червона) і зранку трохи помазалось (але уже більш темного кольору). Сьогодні протягом дня час від часу колить внизу живота, але ніяких кровавих виділень. Підскажіть, будь-ласка, які можуть бути причини і чи є привід хвилюватися?
Дякую, за увагу.