Вопрос посетителя 'Оксана' №157348

 
Оксана, Ровно

Вопрос:

Доброго дня. Мені 20 років і виникла така проблема як сухість під час сексу, мені боляче, нічого зробити з цим не можу.Також боляче коли чоловік занадто глибоко входить, ми можемо займатися цим лише в певних позиціях, це також приносить певний дискомфорт. А оце на днях була звичайна простуда і після того виникли такі як дуже маленькі ранки, які болять коли торкаєшся і трішки кровлять знизу під половими губами.Модливо це якось повязано але 2 місяці назад була раптова сильна біль знизу живота з лівої сторони, біль протягом 30 хв стихає але тяжкість знизу і далека біль присутня протягом 3-х днів, доляче під час мочеспускання, в перший день після різкого болю важко ходити рівно (різігнутися прямо, трішки зігнута ходжу), бігати, пригати робити різкі рухи. Такеж повторювалося і місяць назад.Буваю відчуваю біль внизу живота при вздутті живота. Ну і ще багато росте волосся на тілі, на руках, на животі, на грудях, на обличчі т.д. але це з самого дитинства, лікувалося нічого не допомогло. Вибачте, що так багато але можливо воно повязане якось.

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2023. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.