Вопрос посетителя 'Марина' №151825

 
Марина, Хмельницький

Вопрос:

Доброго дня!
Четвертий місяць намагаємось завагітніти. Цикл регулярний (28 днів).
На 4-ий місяць помітили затримку. Ще на перший день зробила тест.Він виявився негативним.Ми з чоловіком вирішили зачекати ще та зробити повторний через тиждень...можливо малий термін ще.
І ось сьогодні вже 11-ий день затримки...зявились кровянисті виділення з ледь помітним болем в низу живота, що характерно для мого організму під час менструації.
Тепер не розумію, що відбувається. Затримок у мене ніколи не було та ще й такий довготривалих.
Думала, що вагітна нарешті...
До цього всього у мене вже трохи більше тижня легка простуда, приймаля Амізон Макс по 2 таблетки в день. Та я не думаю, що це могло викликати такі наслідки.Раніше такого не спостерігалося.
Коли проходила обстеження у гінеколога було виявлено ерозію шийки матки.Лікар сказав, що нічого страшного і це є характерним для мого віку (19 років).
Знайшла у статті ось це :
"ноді за місячні приймають мажучі виділення кровянистого характеру, можливі при ерозії шийки матки. У цьому випадку небезпеки для плода немає, і захворювання успішно лікується на стадії вагітності за допомогою свічок або інших медикаментозних призначень."

Підскажіть як мені розуміти що відбувається з організмом? До лікаря йду лише через 2 дні.Хочу дізнатися і вашу думку бо дуже хвилююся з цього приводу.Буду вдячна за відповідь!

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.