Вопрос посетителя 'Надія' №140209

 
Надія, Львів

Вопрос:

Доброго дня,
Мені 24 роки, вже вагітна другою дитиною. Після першої дитини на 2 місяці був викидень. Тепер знову вагітна на 19 тижні. Вчора проходила обстеження УЗД. Загалом обстеження пройшло позитивно і лікар відмітив, що дитина розвивається добре,але якби не одне, виявлено - бокові шлуночки. 5.1мм. судинне сплетіння справа анехогенне включення 3 мм. Лікар, який обстежував порекомендував на 24 неділі вагітності, коли плід краще укріпне і серце вже буде достатньо розвинене, пройти обстеження у ЛЬВІВСЬКОМУ ІНСТИТУТІ СПАДКОВОЇ ПАТОЛОГІЇ – УЗД. На другий день, я подзвонила до свого лікаря-гінеколога і він відразу сказав їхати до нього, і він випише направлення на УЗД (Льв.Інститут Спадкової Паталогії).
Під кажіть будь ласка що мені робити? Я часто можна проходити УЗД? І чи ця патологія яка була виявлена, вона суттєва?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.