Вопрос посетителя 'таня' №139772

 
таня, луцьк

Вопрос:

Добрий день. Зараз вагітність 13 тижнів. На УЗД сказали, що є крайове передлежання плаценти і невеликий тонус задньої стінки матки. Зробила аналіз на рівень прогестерону - 75.20 нг/мл. лякають такі показники на такому терміні. З чим це може бути зв'язано і чи може причиною бути те, що перед здачею крові я поставила свічку папаверин? Дякую.

Ответ:

Тетяна, доброго дня. Відповідаю на запитання по черзі.
1. Крайове передлежання плаценти в такому терміні не є загрозливим, принаймні, якщо відсутні якісь інші симптоми загрози переривання. З часом плаценти буде "підніматись" по мірі збільшення матки. Це називається "міграція плаценти". Тому просто на наступному УЗД лікар повинен повторно оцінити, де вона знаходиться і дати, при потребі, рекомендації.
2. Гіпертонус матки (або сегментарне скорочення міометрію) - це закономірна реакція м'язу матки під час вагітності. Він є у ВСІХ вагітних. З'являється спонтанно, деколи залежить від різних чинників (стрес, фізичне навантаження, статевий акт тощо). Це є стан норми у разі відсутності інших ознак загрози (а у Вас їх немає).
3. Рівень прогестерону - нормальний. Ви не вказали його референтні значення. Тому я можу лише констатувати, що він не нижчий норми. Думаю, цього достатньо, щоб Ви заспокоїлись і далі носили вагітність в задоволення. На все добре.
До речі, свічка з папаверином тут ні до чого.
1 Да Вы считаете ответ полезным?
Таня, Луцьк

Вопрос:

Дякую Юрій Володимирович за таке детальне пояснення. Але хочу ще уточнити, що в нормі рівень прогестерону з 13 по 14 тиждень від 39,62 до 49,92 нмоль/л. а в мене на початку 13 тижня був 75,20 нмоль/л. Це вище норми. Чи є це нормальним?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.