Вопрос посетителя 'іра' №106815

 
іра, львів

Вопрос:

доброго дня!я прийняла постинор зразу після місячних,через 5 днів почалась незначна кровотеча(скільки вона буде тривати?),хоча місячні мають бути 14 вересня,це ускладнення чи це місячні?чи відновиться у мене менструальний цикл?чи можуть бути у майбутньому якісь проблеми,і чи не помішає це мені завагітніти?

Ответ:

Шановна Ірино,
це прогнозована реакція після використання невідкладної контрацепції, після цих препаратів інколи спостерігається порушення менструального циклу, про що Ви могли прочитати в інструкції, тому їх не радять для регулярного використання.
0 Да Вы считаете ответ полезным?
іра, львів

Вопрос:

ще скажіть будь-ласка скільки буде тривати ця кровотеча,і чи відновляться місячні?дуже дякую.

Ответ:

Це абсолютно індивідуальні речі.
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.