Вопрос посетителя 'Андрій ' №195571

 
Андрій , Київ

Вопрос:

Добрий день. Мені 24 у мене проблема наступного характера, перед самим початком полового акту у мене моментально пропадає ерекція, також коли починаю надягати презерватив теж саме. При поцілунках, оральних ласках все добре, але тільки як я думаю що потрібно зараз займатись сексом, як зникає бажання і я починаю хвилюватись та думати, що нічого не вийде. В мене був невдалий перший половий досвід, я дуже перехвилювався і ерекції не було, потім на фоні цього наступні рази теж нічого не виходило. Зараз я зустрічаюсь з дівчину рік,у неї до мене не було сексуальних партнерів, у мене теж до неї. Для того щоб все вийшло я скористався віагрою таблетка (50 Мг.) все було добре ерекція була хороша. потім наступний раз без таблетки нічого не вийшло повторилась так сама ситуація, що я описував вище. Потім вирішив використовувати віагру далі - 1 таблетку ділив на три частини. Одного разу все вийшло і без таблетки прекрасно. Через деякий час при використанні маленьких доз 1/3 від таблетки знову нічого не вийшло. І після того вже і з таблетками виходило дуже погано, довго підіймався пеніс. Через що я ще більше почав хвилюватись. Коли я знаю, що сексу у нас не буде, з якоїсь причини у мене чудова ерекція, а як тільки потрібно - всі почуття проходять. Можете щось порадити?
Врач Гринчак Игорь Игоревич Гринчак Игорь Игоревич
Психолог
Сексолог

Ответ:

Добрий день, Андрій. А що тут порадити? Все зрозуміло, закріпився РЕФЛЕКС ОЧІКУВАННЯ НЕВДАЧІ. І закріпився він у Вас у голові. І віагра тут ні до чого. Потрібна сексологічна психокоррекція. Типовий випадок (дуже). Заходьте, читайте, телефонуйте. Cайт - www.psihologkiev.com ( "Помощь сексолога в Киеве").
1 Да Вы считаете ответ полезным?
Денис., Запорожье

Вопрос:

Здраствуйте меня зовут Денис мне 13 лет я 4 раза мастурбировал скажите это вредно ?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2022. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.