Вопрос посетителя 'Леонид' №173859

 
Леонид, Львів

Вопрос:

Леонід 27. Тривалий період період (близько двох з половиною років) не було статевих відносин. Задовільняв себе маструбацією з переглядом порно, або ж маструбувала дівчина (ну робили еротичний масаж, в нас у Львові таке є). Близько місяця почав зустрічатися з дівчиною. І сьогодні вночі в нас був інтим, але нічого не вийшло, через те що в мене не встав. Тобто встав недостатньо для акту. І протягом декількох годин, таке повторилось двічі. Встає не повністю. Вона нереально сексуальна і гарна. Я завжди часто думаю про неї, майже як синдром ПЗР "П**да затмила разум". Мені так х*рово стало душевно, як ніколи. Я не скажу, що ходжу по вулиці і в мене встає на кожну спідницю, але зранку встає, при перегляді порно встає, тай просто так під час дня встає. Та і під час наших з нею ласк він встає, але не повністю. Я не знаю що робити. Я вже кароче дивився якісь таблетки цілий ранок(правда я не хочу таблеток!!!), читаю форуми, кароче ходжу, як на асфальті у лижах обутий. Вона каже, що все типо окей, але я шарю який це і для неї удар. Тут як в серіалі Фізрук, (Дорогая извини, у меня такого раньше не было, а она в ответ-ага, у меня тоже). Допоможыть бо я в тупіку!!
Врач Ищук Вадим Васильевич Ищук Вадим Васильевич
Уролог-андролог
Сексолог

Ответ:

Наступні декілька разів використовуйте невеликі дози Левітра.
0 Да Вы считаете ответ полезным?
Іван, Львов

Вопрос:

Мені 24роки раніше сексу в мене не було, я мастурбував,була нормальна ерекція, тепер знайшов дівчину і не получається статевий акт через неповну ерекцію, я не знаю що мені робити, став пригнічений
Врач Гринчак Игорь Игоревич Гринчак Игорь Игоревич
Психолог
Сексолог

Ответ:

Напишіть мені особисто - psihohelper@yandex.ru
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.