Вопрос посетителя 'Мія' №170647

 
Мія, Львів

Вопрос:

Доброго дня. Мені 25 років, своє статеве життя я розпочала у 18 років. У мене був лише один статевий партнер. Я дуже хвилююся , що фригідна , адже у мене жодного разу не було оргазму, проте приємні відчуття наявні. З дитинства мастурбувала схрещеними ногами. Пробувала мастурбувати з вібратором, стимулювати клітор - нічого, нуль. Я не можу довести себе до збудження. Груди чомусь у мене не ерогенна зона, а клітор - як би це пояснити, при стимулюванні клітора виникають різкі відчуття, починають дьоргатися ноги і я припиняю стимуляцію. Від куннілінгуса просто приємно, нічого більше. В мене якийсь нечуттєвий клітор чи що? Мені призначили препарат Трібекс. Скажіть чи він може допомогти? Що зі мною? Психолог не допоміг.

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.