Вопрос посетителя 'Олена' №190402

 
Олена, Ковель

Вопрос:

Мені 37 років.Діагноз:Q21.1Вроджені вади розвитку серцевої перегородки.
Дефект міжпередсердної перегородки.Недостатність тристулкового клапану (невелика).Мітрльний клапан:норма,зворотний витік- миним.Аортальний клапан:норма,діаметр аорти- в А 2.8см,ГСТ 4mmHg,зворотний витік миним.Тристулковий клапан:норма,зворотний витік мирним.Клапан легеневої артерії:ГСТ 4mmHg.Лівий шлуночок:КДО 86мл,ФВ 70%.Правий шлуночок: норма.Ліве передсердя:норма.Праве передсердя:збільшено.Порушення гемодинаміки мінімальні,блокада лівої ніжки неповна,синусовий ритм,ел.вісь не відхилена,серце збільшено помітно.
Як ви вважаєте,операція потрібна?

Ответ:

На даному обстеженні не вказаний розмір дефекту та розмір збільшеного правого передсердя. Від цього залежить тактика. Приїздіть в Інститут Амосова, де вам зроблять необхідне обстеження та визначать подальший прогноз і тактику лікування (якщо потрібно). Дефект можна закрити і без операції через прокол на нозі, і оперативно. Всі ці можливі варіанти виконуються в Амосова. Направлення не обов'язкове, можна звернутися в поліклініку на базі Амосова, вона випише направлення. Але якщо воно є - краще для вас. Також захопіть всі ваші аналізи та документи.
0 Да Вы считаете ответ полезным?
Олена, Ковель

Вопрос:

Розмір дефекту 8 мм,ПШ-3,2см.Скажіть чи обов'язково робити операцію?Чи можна обійтися лікуванням?

Ответ:

Робити, дефект медекаментозно не лікується. Чекаємо Вас на консультацію в інституті Амосова - 044 275 61 48.
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2023. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.