Вопрос посетителя 'Віталій' №82178

 
Віталій, Івано Франківськ

Вопрос:

Доброго дня, У моїй Бабці (72роки) така ситуація- їй здається що у нас(у селі) злодії ходять в ночі на верховищі, тобто одна і та сама людина( насправді ніхто не ходить) Що це за таке заболівання?? Наразі дякую.

Ответ:

Виталій, можливо то страх літньої, самотньої людини? А можливо і психічний розлад, викликаний соматичними хворобами.
Можливо закрити вхід на верховище? прийняти запобіжні міри? то може бабуся й заспокоїться? Не заперечуйте, не вмовляйте - владнайте сигналізацію, замок...
Здоров"я Вам і Вашій родині.
1 Да Вы считаете ответ полезным?
Віталій, Івано Франківськ

Вопрос:

Ірина Петрівна справав тому що вона кажить що злодій, лізе в таких щилинах що кошка може тільки пролісти. І бували такі моменти що Бабця узяла і сховала одну річ, і сказала що той злодій покрав все.А злодій це наш сосід. Підскажіть що робити і що це таке.
Дякую

Ответ:

Віталій, розумію, Вам здається неадекватною поведінка бабусі. Можливо марення викликане проблемами судин головного мозку. Вам би не завадило звернутися до невропатолога. Взагалі це вже не психологічна проблема.
Краще пройти курс лікування, аби уникнути погіршання стану.
Зверніться до лікаря.
Піклуйтеся про бабусю і дякую Вам, що Ви не байдужі.
1 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

погіршення)
1 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Віталію, дійсно те, що Ви описали може бути симтомом певних психічних розладів, однак одного такого симптому для встановлення будь-якого діагнозу недостатньо. Та і через мережу це робити абсолютно неетично. Тому зверніться за місцем проживання Вашої бабці до лікаря, краще до психіатра. Ну і вже після його огляду робіть висновки. Бажаю Вам мужності та терпіння!
З повагою Валерія Цихоня
психотерапевт
1 Да Вы считаете ответ полезным?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2023. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.