Вопрос посетителя 'Максим' №187400

 
Максим, Дніпро

Вопрос:

Жінка-холерик, постійно з нею сваримось. Кожного дня, як кішка з собакою, і мене це просто бісить. Вона не контролює свої фрази та слова, може при синочку матюкатися та обзивати мене... На мої зауваження взагалі не звертає уваги. Я сприймаю це як неповагу до себе. Сварки починаються через дрібниці, то я щось не зробив, то зробив але не так, то я не так спілкуюся з людьми, то не вмію себе поводити і т.д. постійно якісь претензії.... Я вже втомився від такого життя. Сину 4 роки і я його дуже сильно люблю, в шлюбі ми 6 років, а сварки більше півроку... Тобто вони і раніше були але не з такою інтенсивністю. Це вже стає схожим на якийсь розділ влади. Хоча я ніколи не прагнув показати себе головним. Малого вона любить, але ним і прикривається. Тільки сварка, одразу їдемо (вона з сином) від тебе.... Що робити і як бути далі, підкажіть?

Ответ:

Максим, перш за все, потрібно зрозуміти, чим викликана така поведінка жінки? Що насправді криється за роздратуванням? В чому причина зневаги? Чи це дійсно розділ влади? Чи поважаєте ви себе та її? Жінка любить дитину, але стресує сварками???
Я б порадила вам звернутись до психолога.
Можлива онлайн консультація.
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.