Вопрос посетителя 'Галя ' №141674

 
Галя , львів

Вопрос:

добрий вечір. ми з чоловіком плануєм вагітність протягом пів року, але бажаного результату поки немає. робили спермограму, я провірялася: овуляція вчасно, прохідність маткових труб добра, гормони добрі. ще маєм робити посткоїтальний тест. я читала про психологічне несприйняття чоловічої сперми. що організм відторгує її через певні причини. можливо це через мій страх вагітності? я переживаю як все буде, адже стиль мого життя поміняється і від мене буде залежати маленька людина. як подолати цю невпевненість в собі?
Врач Гринчак Игорь Игоревич Гринчак Игорь Игоревич
Психолог
Сексолог

Ответ:

Галя, проблема у Вас психологiчна. Що можна Вам порадити? Можна допомогти Вам очно, або в онлайн сеансi - www.psihologkiev.com (це наш сайт), там пошта, пишiть
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Якщо Ви впевнені в відсутності фізіологічних проблем, маєте декілька варіантів вирішення ситуації. Відволікаєте увагу від хвилюючої теми і акцентуєте на позитивних моментах. Самостійно трансформуєте страх, підібравши техніку найбільш відповідну для сприйняття. Звертаєтесь до спеціаліста.
Можливе онлайн консультування.
Усього найкращого!
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Доброго дня!
Ознайомившись з Вашим листом, я вирішила відповісти. Можливо чимось із моїх слів Ви скористаєтесь.
По-перше, півроку, на мій погляд, ще недостатньо щоб робити якісь висновки.
По-друге, Ви вірно говорите про психологічні проблеми, які супроводжують нас у нашому житті. Що би я Вам могла запропонувати у Вашій такій життєвій ситуації, то це обов’язково заспокоїтися і сприйняти цей момент свого життя таким, яким він є. Поки що не вийшло з досвідом вагітності, але завтра все може змінитися. Прийняти факти (в Вашому випадку негативний результат по вагітності) – це шлях до вирішення багатьох психологічних проблем. І, взагалі, коли ми дуже багато часу починаємо витрачати, якби прив’язуємось до проблеми, хочемо проконтролювати інколи те, що проконтролювати не в наших силах, що від нас не залежить, то ми втрачаємо в інших деталях, відносинах, можливостях теперішнього моменту життя.
І по-третє, що Вам іще необхідно - це обов’язкова віра в себе. «Я вірю в себе», - це ця енергія, яка повинна Вас завжди супроводжувати в Вашому житті.
Я Вам бажаю здійснення всіх Ваших мрій.
1 Да Вы считаете ответ полезным?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2022. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.