Вопрос посетителя 'Вікторія ' №132397

 
Вікторія , Львів

Вопрос:

Від мене пішов чоловік. Стверджує, що не може мати зі мною статевих стосунків, бо я його не приваблюю. Ми перстали жити статевим життям, коли я була вігітною, і після пологів не відновили. Проблема в тому, що я старша за свого чоловіка, і моє тіло вже далеке від ідеалу. Мені дуже важливо повернути чоловіка, бо в нас маленька дитина. Ми з ним багато років разом, в нас багато спільного. Зараз чоловік погодився звернутися до психотерапевта, але мене хвилює, чи взагалі можливо нам повернутися до нормального життя.

Ответ:

Вікторія, якщо у ваших взаєминах дійсно багато спільного, то налагодити їх можливо. Ви налаштовані на співпрацю, взаєморозуміння, зміни? Ви налаштовані удосконалити своє тіло?
Зверніться до психолога, що має досвід консультування сімейних пар.
Можливо спілкування онлайн.
Усього Вам найкращого!
1 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Шановна Вікторія,
По-перше, я би запитала б у чоловіка, що він має на увазі під поняттям «не приваблює», бо тут прихована вся суть питання. Ваше тіло і вік для вашого чоловіка, можливо, і не є перепоною для статевих стосунків. І, якщо чоловік погодився звернутися до спеціаліста, значить він хоче розібратися в цій проблемі. Можливо, взагалі, проблема зовсім в іншому. Вам треба знову повірити в себе і самій повернутись до того способу життя, яким жили раніше. Зустрічатися з подругами і друзями, ходити на прогулянки і радіти тому, що ви маєте зараз.
По-друге, під поняттям «не приваблює» чоловік може, взагалі, приховувати своє інше життя, яке його приваблює більше, ніж життя, яким він раніше жив з вами.
І по-третє, якщо вже так сталося, що ви залишилися одна, без чоловіка, вам треба навчитися жити самотньо і вирішувати всі свої проблеми самотужки.
З повагою,
Ірина Вигонська
2 Да Вы считаете ответ полезным?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2021. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.