Вопрос посетителя 'Настя' №106855

 
Настя, крим

Вопрос:

Добрий,день
У моєї подружки депресія її 13 років,в неї розвелися батьки.І в неї одним слово почалася депресія.як я можу її помогти?

Ответ:

Настя, будьте чуйною, уважною і, якщо це можливо, відволікайте увагу подруги цікавими книжками, хоббі, прогулянками. Намагайтеся дивитися комедіїї, і взагалі, спілкуйтесь на цікаві теми)
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

позитивні теми)
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Ответ:

Здрастуйте, Настю! Я б радила Вам всіляко підтримувати подругу, розмовляти з нею про розлучення її батьків,я кщо вона цього хоче (але в міру, щоб не відчувати дискомфорт, адже ви - не психолог, а подруга). Ядумаю, в житті вашої подруги є не тільки розлучення її батьків, але й щось хороше, те, що приносить їй задоволення. Наприклад, спілкування з друзями, покупки, прогулянки, цікаві фільми тощо. Все це є ресурсом, який підтримає вашу подругу.
Вона також може звернутися до шкільного психолога чи в соціальну служубу для молоді із своєю проблемою, як варіант - поговорити з батьками про свої почуття. Адже розлучається чоловік та жінка, а мама з татом залишаються на все життя.
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.