Вопрос посетителя 'Наталя' №31742

 
Наталя, Стрий

Вопрос:

Доброго дня. Протягом року 2-3 рази хворію ларингітом, який перейшов у хронічну форму і часто переходить в ларинготрахеїт. Припалювали мигдалини розчином срібла, не помогло. Лікування завжди назначають з антибіотиками, але не завжди воно ефективне, інгаляції також не допомагають. Працюю вчителем, розумію, що хвороба професійна, але не можу зараз змінити професію (як радив один із лікарів). Порадьте будь-ласка, як зараз вберегтися від хвороби, бо починається осінь, уроки в школі, і в мене вже страх. Порадьте як лікуватися, коли з'являються перші симптоми хвороби: пиршіння в горлі, біль.
Врач Кот Вячеслав Федорович Кот Вячеслав Федорович
Оториноларинголог (ЛОР)

Ответ:

Добрий день, Наталя.
При частих респіраторних захворюваннях доцільно приймати куси профілактичних (імуномодулюючих) вакцин (рибомуніл, бронхомунал та інш). З перших ознак хвороби доцільно знаходитись у домашньому режимі та виконувати рекомендації лікаря. Всього найкращого.
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.