Вопрос посетителя 'Татьяна' №30474

 
Татьяна, Ивано-Франковск

Вопрос:

Доброго дня. Буду вдячна Вам за відповідь на таке запитання (більше року турбує ця проблема, та лор-лікарі не можуть нічого вдіяти. можливо, у нас немає спеціалістів):
Після відвідання стоматолога, у мене, я так розумію, з"явилась інфекція. У горлі постійно як при ангіні з"являються "білі крапочки" - гнійні. Температури немає, аналізи в нормі, а висип постійно є . Я зама прочищую мигдалини від цих "крапок", та вони постійно з"являються. В чому може бути причина??? Я вже гублюсь в догадках.
Дякую Вам за відповідь

З повагою
Тетяна
Врач Кот Вячеслав Федорович Кот Вячеслав Федорович
Оториноларинголог (ЛОР)

Ответ:

Добрий день, Татьяна.
З вищеописаних Вами скарг можливо запідозрити хронічний тонзиліт або афтозний стоматит. У першому випадку показано періодичне (1 раз на рік), у плановому порядку, промивання лакун мигдаликів та курс медикаментозного лікування з приводу хронічного тонзиліту (товаришуйте з ЛОР-лікарями). У другому випадку - гігієна порожнини рота (місцеви антисептики), уникати харчування у громадських ідальнях. В обох випадках потрібно дообсеження: бак.посів зи слизової глотки на мікрофлору та чутливість до АБ. Всього найкращого.
0 Да Вы считаете ответ полезным?
Тетяна, Івано-Франківськ

Вопрос:

Щиро вдячна Вам за швидку відповідь і пораду.

З повагою
Тетяна

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2022. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.