Вопрос посетителя 'Христина' №60422

 
Христина, Львів

Вопрос:

Доброго дня! Моєму сину 2,5 тижні. У нього почалась висипка з білими гнійниками в паху, вони пройшли. Потім на голові і досить великі.Біля нігтика теж гнійник на ручці. Лікар сказала- підозра на стафілокок.інфекцію. Призначили зеленку і Аугментин. Мене цікавить чи справді це стафілок. інфекція і чи правильно ми лікуємо. Почали 1 день. Чоловік переживає чи такій малій дитині можна антибіотик. Годую грудним молоком. І якщо це ця інфекція, то я чула , що це могла бути внутріутробна інфекція. Дякую.

Ответ:

Доброго дня, Христино. Описані Вами симтоми дійсно нагадують піодермію (гнійничкове ураження шкіри), збудником може бути стафілококк, стептококк,, клебсієла та інш. Інфекція могла передатися дитині не лише внутрішньоутробно, але і при проходженні через пологові шляхи, під час догляду та годування. Варто здати загальний аналіз крові дитині та посів молока на стерильність. Дотримуйтесь рекомендацій лікаря, що оглядав дитину.Антибіотик розраховують з урахуванням віку та ваги дитини, тому неварто дуже хвилюватися.
0 Да Вы считаете ответ полезным?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2022. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.