Вопрос посетителя 'Юлія' №245740

 
Юлія, Олександрівка

Вопрос:

Доброго вечора.Дуже потрібен Ваша допомога. Моя дитина родилася недоношена на 31 тижні гестації з вагою 1530 12.12.21. В неї проявилася жовтуха.Врачі говорили фізіологічна. В лікарні ми пролежали місяць і виписали нас з вагою 2095. Час від часу нас світили під лампою. Перевіряли білітестом,то був 240 і 280 на голівці,а до ніжок на спад ішов(90). За сутки спускався на 20-30 тільки .Перед випискою у нас був на голівці 300. Ми пролежали і на ранок був 120. Через тиждень вдома ми здали кров на аналіз і білірубін загальний був 76.Ми посвітилися 5 годин і все. Вона стала нормальна,але після лампи животик був наче синій.Можливо не настроїна належним чином. Пройшло 5 днів і мені здається вона знову стала жовтою. Що нам робити?Здавати знову кров?Жалко.Можуть колоть декілька раз.Чи світиться?Чи нічого не робити,вона не підніметься вище?Завчасно дякую.

Ответ:

Контролювати транскутанним білірубінометром
0 Да Вы считаете ответ полезным?
Юлія, Олександрівка

Вопрос:

Я б з радістю ним контролювала,але його в нас в районі немає.Як бути?

Уточнить в рамках данного вопроса

муж. жен.
Для получения уведомления о ответе
О проекте
Список меднаправлений находится на главной странице. С этого раздела посетители начинают поиск необходимой информации. Здесь размещены клиники, болезни, лаборатории, диагностические центры, статьи.
© Medicina.ua 2005—2022. Все права защищены.
 
Авторизация
Логин
Пароль

Для чего нужна регистрация?

Если Вы — посетитель, регистрация на портале позволит Вам создать свою персональную страницу с различными сервисами, с которой смогут ознакомиться врачи. А сейчас после регистрации Вам доступно создание новых тем и активное участие в обсуждении на форуме.

Если Вы — врач, то после регистрации Вы сможете консультировать посетителей портала, а также найти потенциальных пациентов.

Для добавления вопроса в разделе «Консультация» регистрация не требуется.